Poskytujeme kvalitní a bezpečnou zdravotní péči v příjemném a přátelském prostředí malé moderní nemocnice.

Městská nemocnice Semily má více než stoletou tradici. V letech 1992 – 1997 prošla rozsáhlou dostavbou a rekonstrukcí, která ji proměnila do dnešní moderní podoby.  Její poloha, velikost a komfort vytváří domácky příjemné prostředí.
Nemocnice disponuje ve třech vzájemně propojených objektech lůžky pro intenzivní, akutní a následnou zdravotní péči.

V současnosti nabízí nemocnice péči v oborech ortopedie, včetně jednotky intenzivní péče. Dále jsou zde oddělení následné ústavní péče, rehabilitační péče, ARO, klinické laboratoře a radiodiagnostické a ultrazvukové pracoviště. Zajišťujeme zde ambulantní péči v oborech interny, chirurgie, kožní, ortopedie, onkologie, ORL, plicní, urologie, včetně řady specializovaných poraden.

Cíle nemocnice:

1)    Nabízet moderní a bezpečné léčebné postupy
Kvalitní a bezpečnou zdravotní péči poskytujeme na základě standardizovaných postupů a procesů vykonávaných kvalifikovanými zaměstnanci. Pokud pacient potřebuje vyšetření či léčbu, na které nejsme zařízeni, zajistíme jeho včasný přesun na specializované pracoviště.

2)    Mít spokojené klienty
V centru naší pozornosti je pacient jako klient. Respektujeme jeho individualitu, chceme mu být spolehlivým partnerem a oporou. Jsme otevřenou nemocnicí, vítáme návštěvy a spolupráci s příbuznými pacientů.

3)    Mít spokojené a loajální zaměstnance
Poskytování zdravotní péče vyžaduje morálku a týmovou spolupráci všech zúčastněných v pozitivním a motivujícím prostředí. Vedeme naše zaměstnance k profesionalitě ve vztazích s kolegy i s pacienty.

4)    Být ekonomicky stabilní organizací
Naši činnost řídíme tak, aby byla hospodárná a efektivní ve smyslu vysokého přínosu pro pacienta. Činnost nemocnice se neustále mění na základě potřeb veřejnosti, reaguje na systém zdravotní péče a způsob jejího financování. V centru naší pozornosti je však vždy pacient.