Nemocnice v Semilech směřuje k partnerství s Masarykovou městskou nemocnicí Jilemnice

Zachování dostupnosti zdravotní péče v regionu, udržení zaměstnanosti a v neposlední řadě také udržení nemocnice v majetku města bylo cílem mnoha jednání, která má za sebou vedení města Semily i vedení Nemocnice v Semilech v průběhu tohoto roku. Na jejich konci nyní stojí Memorandum o spolupráci Nemocnice v Semilech a Masarykovy městské nemocnice v Jilemnici, které schválili zastupitelé města Semily na svém pondělním jednání. Vzájemná spolupráce obou nemocnic je podmíněna spojením obou nemocnic a spoluprací s Krajskou nemocnicí Liberec, a.s.

Lena Mlejnková, starostka města Semily: "Děkuji zastupitelům za jejich podporu a přístup k řešení budoucnosti Nemocnice v Semilech a věřím, že právě spojení s Masarykovou městskou nemocnicí Jilemnice přinese semilské nemocnici tolik potřebné jistoty."

Číst dál: