Výsledky průzkumu „Nemocnice ČR 2015“

Vážení pacienti, zaměstnanci a přátelé nemocnice v Semilech,

s velkou radostí Vám oznamuji, že naše nemocnice vyhrála v 10. ročníku hodnocení nemocnic z hlediska bezpečnosti a spokojenosti pacientů v průzkumu společnosti HCI. Ta každoročně vyhodnocuje na základě šetření od pacientů nejlepší nemocnici v kraji, v republice, a to v různých kategoriích.

Nemocnice v Semilech získala 1. místo za bezpečnost a spokojenost pacientů v ambulantní péči z nemocnic v kraji za rok 2015, v oblasti hospitalizační péče jsme se umístili na 3. místě v kraji.

Moc děkuji pacientům, že nám svým hodnocením umožnili toto ocenění získat. Je pro nás všechny velkou motivací do další práce pro vás. Přes veškeré těžkosti a starosti v roce 2015 jsme se snažili neztratit vaši důvěru. Velmi nás těší, že nám fandíte a s naší prací jste spokojeni.

Děkuji všem zaměstnancům, kteří svou prací a přístupem přispěli k získání tohoto ocenění. Vzhledem k náročnosti roku 2015, prací pod tlakem, turbulentním změnám a personálnímu oslabení, je to skutečně úctyhodný výkon.

Věřím, že i pro vás je tato zpráva ujištěním, že vaše práce a snaha má smysl, protože máme podporu a důvěru těch nejdůležitějších a to jsou pacienti.
I nadále udělám v čele nemocnice maximum možného pro stabilizaci a další rozvoj nemocnice v Semilech.

Ing. Alena Kuželová, MBA
ředitelka NsP