XVI.Česko-Slovenské dialogy o bolesti Harrachov 18.-20.září 2014

www.dialogy2014.cz

Vážené kolegyně, vážení kolegové, milí přátelé,

jménem organizačního výboru a poradny pro léčbu bolesti v nemocnici v Semilech si dovoluji vás všechny srdečně pozvat do Krkonoš, do Harrachova na XVI. ČESKO-SLOVENSKÉ DIALOGY O BOLESTI.

Je to krásná lokalita na pomezí západních Krkonoš a Jizerských hor s dominantou mamutího můstku na Čertově hoře, s blízkostí Mumlavského potoka a vodopádu. Kromě odborného programu, kde budou přednášet nejen odborníci z algeziologie, je možné využít zázemí významného turistického horského střediska, navštívit sklářské museum, pivní lázně. Je možné vyjet sedačkovou lanovkou a projít se po „vršcích“, navštívit Krakonošovu zahrádku. Celý odborný program se uskuteční v hotelu Sklář, ve kterém proběhne i společenský večer s živou hudbou k tanci i poslechu.

Bude mi potěšením se s vámi v hojném počtu setkat a načerpat nové informace, stejně jako strávit několik dnů v příjemném prostředí Krkonošského národního parku, kde si je možné vyměňovat zkušenosti nejen z algeziologie.

Prim. MUDr. Klára Valentová
Předsedkyně organizačního výboru