slider2 slider3 slider4 slider5 slider6 slider7

icon map   Mapa webu

MMN, a.s.
nemocnice Semily
Adresa: 3. května 421
513 31 Semily
Česká Republika
emailbutton Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Telefon: +420 481 661 111
Fax: +420 481 625 082

Modernizace operačních sálů Nemocnice v Semilech

Název projektu: Modernizace operačních sálů Nemocnice v Semilech
Registrační číslo: CZ.1.13/2.2.00/39.01363

Předmětem projektu byla modernizace operačních sálů Nemocnice v Semilech, přičemž základním bodem projektu bylo zvýšení technické úrovně operačních sálů a dispoziční úprava sálu B, kterou došlo k vytvoření dvou nových operačních sálů včetně odpovídajícího zázemí. Tím je dospávací pokoj s kapacitou 3 lůžek, doplnění vstupních filtrů o samostatné WC a sprchy s
předsíňkou, rozšíření prostor sálů o dva sterilní sklady a přípravnu pacientů, čistící místnost, umývárna nástrojů a příruční sterilizace. K prostoru operačních sálů byla přičleněna kancelář primáře, která navazuje na společnou chodbu. Z místnosti byla vytvořena denní místnost, která je zařízena pracovním stolem s PC, dvěma křesly, jídelním stolem s 5ti židlemi a kuchyňskou linkou s dřezem.

V rámci projektu byla dále provedena investice do zdravotnické techniky představující nahrazení či doplnění zařízení nutných pro provoz operačních sálů na úrovni odpovídající standardům a zajištující kvalitní lékařskou péči.
Pořízené vybavení sestává z operační lampy do operačního sálu č. 1 a zároveň byla přesunuta stávající operační lampa z operačního sálu č. 1 do nového sálu č. 2. Dále bylo pořízeno C rameno k zajištění rentgenů. Umývárna nástrojů byla doplněna o myčku pro mytí lékařských nástrojů a laboratorního skla a sterilizátor. Dospávací místnost byla vybavena 3ks transportních lůžek a 3ks monitorů.

Realizací projektu vzniklo moderní zdravotnické pracoviště s odpovídajícím zázemí a vybavením.

FOTO: V semilské nemocnici otevřeli zrekonstruovaný operační sál (zdroj Naše pojizeří)

Související odkazy: www.rada-severovychod.cz

 

foot01         foot03

Certifikáty

1 ambul 2016 m3 hospit 2016 mlab2014 m  screening nadoru kolorekta 2017 2018 m